Únor 2007

I zvířata mají svá práva

18. února 2007 v 14:35 | Zuzka |  Práva zvířat

I zvířata mají svá práva I. - Zákaz týrání

Kocour na leží televizi.
Jednou ze známek vyspělosti každé společnosti je úcta nejen k lidskému životu, ale i odpovídající úcta k dalším živým bytostem, ke zvířatům. I zvířata, přestože jsou v právním smyslu věcí a s ohledem na vlastnické právo člověka k nim sdílejí podobný osud jako např. dřevo nebo jiné neživé věci, mají v právu výrazně odlišné postavení s ohledem na to, že stejně jako člověk jsou živé bytosti a jejich život a příznivý vývoj je třeba chránit.
(klikni na celý článek:))

Zastavte týrání zvířat!!!

18. února 2007 v 14:25 | Zuzka |  Práva zvířat

Ochrana zvířat proti týrání (Zastavte týrání zvířat)

Ochrana zvířat proti týrání je společenským i odborným tématem, které má své etické aspekty a speciální odbornou náplň.

Ochrana zvířat proti týrání je společenským i odborným tématem, které má své etické aspekty a speciální odbornou náplň. Aktuální informace zde uvedené navazují na zveřejňovaný soubor vydávaný jako "Informační bulletin SVS ČR" od r. 1994 Státní veterinární správou ČR.


Jsem z5:)

18. února 2007 v 13:47 | werunka |  →About blog...
Ahoj lidi:).. myslím, že sem stejně nikdo nechodí.. no popravdě řečeno já sem taky nechodila, protože sem si myslela, že sem blog smazala.. jak asi vidíte všechny články (skoro) jsem sem dala už v srpnu a od té doby tady přibyl asi jeden článek... nechci s tímto blogem pokračovat jako vášnivá blogařka, to znamená, že semka články budu dávat velmi málo.. minochodem tento blog patří mně a Zuzce-ta sem ještě nic nedala:D.. no nic.. můj blog najdete na www.werunka4.blog.cz a zuzčin na www.zuzicka13.blog.cz takže tam určitě zajděte:)... doufám že sem aspoň někdo zajde, a že napíšete komentík:).. ahoj!!!